Sezóna se naplno rozjela a naši závodníci byli u toho – první díl AC Heating Cupu přivítal jezdce přímo v centru Ústí nad Labem.
V sobotu 5. dubna 2025 odstartoval v Ústí nad Labem první závod série AC Heating Cup, který přilákal špičkové závodníky z České republiky i zahraničí. Trať vedla atraktivním prostředím v centru města, což divákům nabídlo jedinečný zážitek z napínavých soubojů.


Závod se odehrál za slunečného, ale chladného a větrného počasí, což pro závodníky znamenalo další zátěž. V elitních kategoriích dominovali favorité – mezi muži zvítězil norský reprezentant Petter Fagerhaug, mezi ženami pak česká olympionička Jitka Čábelická.
Adastra Cycling Team dorazil s početnou skupinou mladých jezdců, kteří se v silné konkurenci neztratili. Nejvýrazněji se prosadil Patrik Pavol, který si v kategorii žáků I dojel pro 8. místo. V žácích II se Dalibor Kolář umístil na 12. pozici a mezi kadety bral Lukáš Jech 13. příčku.
Tyto výsledky nás těší a ukazují, že příprava našich závodníků směřuje správným směrem. Věříme, že forma bude gradovat směrem k prvnímu závodu Českého poháru, který se pojede za tři týdny.
Děkujeme všem našim jezdcům za odhodlání a nasazení, a rodičům za podporu během závodního dne!
VÝSLEDKY
kluci 9-10
10 FALTYS Pavel
žákyně I
6 KOCIÁNOVÁ Amálie
7 KORBELOVÁ Ema
žáci I
8 PAVOL Patrik
14 PALKOSKA Filip
15 KORBEL Erik
žákyně II
8 KMÍNKOVÁ Ema
žáci II
12 KOLÁŘ Dalibor
16 NEDVĚD Maxmilián
18 VAŠÍČEK Robin
20 NEDĚLA Filip
21 PAVOL Dominik
junioři
32 DĚTÁK Mikuláš
kadeti
13 JECH Lukáš
18 DINGA Jan





