Kategorie: Aktuálně ze závodů

Střípky z Majdiných cyklokrosů

Střípky z Majdiných cyklokrosů

Na domácí půdě v rámci Toi Toi Cup se začalo blýskat na lepší časy, kdy zimní plískanice již připravují alespoň trochu tratě podobné tomu echt cyklokrosovému standardu.  Majda zajela po vynikajícím startu v Jabkenicích svůj nej ...

Na domácí půdě v rámci Toi Toi Cup se začalo blýskat na lepší časy, kdy zimní plískanice již připravují alespoň trochu tratě podobné tomu echt cyklokrosovému standardu. 

Majda zajela po vynikajícím startu v Jabkenicích svůj nejlepší výsledek v TTC - 4. místo 

Díky Jardovi Svobodovi a Pavlu Kopeckému za nádherné fotky

V neděli po Jabkenicích se Majda zúčastnila závodu v Eschenbachu. V náhodně posbíraných fotkách tak můžete ve fotogalerii vidět, jak vypadá cyklokrosové kolo po objetí necelého jednoho kola a také jak vypadá wechsel zona, když je klid. Já jsem jel také svůj závod v boji o wapky, 10 výměn při šesti kolech člověka naučí trochu zaspurtovat o volnou hadici i když se boří do půli lýtek. 

Ještě přikládáme video, ať máte kompletnější dojem, jak vypadají švýcarské pastviny.  

Další víkend byla již Mladá Boleslav, kde zase byly uplně jiné podmínky. Místy blátíčko, které díky teplotám kolem nuly až lehký minus, se místy měnilo na hnědě ledové plotny. Majda odjela super závod bez chyby, což jí přineslo Personal i Seasonal Best na C1 - 5.místo , jako druhá holka z Čech.  

Opět díky Jardovi Svobodovi můžete zhlédnout pár fotek ve fotogalerii.

Poslední výsledky přinesly Majdě nominaci na Světový pohár do Zolderu 26.12.2018 a také nejlepší postavení v kariéře na ICU žebříčku - 65. místo v elitních ženách

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.