Kategorie: Aktuálně z oddílu

Zuzana Kadlecová a Magdalena Mišoňová byly nominovány na Mistrovství Evropy !

Zuzana Kadlecová a Magdalena Mišoňová byly nominovány na Mistrovství Evropy !

Když se v listopadu objevil kalendář důležitých akcí v MTB Cross Country pro rok 2019, tak jsme se nebáli přijít s kůží na trh. V prosincové tiskové zprávě jsme čtenáře lákali na významné akce v České republice, kde na pomyslném vrcholu bylo Mistrovství Evropy v Brně.  "No ...

Když se v listopadu objevil kalendář důležitých akcí v MTB Cross Country pro rok 2019, tak jsme se nebáli přijít s kůží na trh. V prosincové tiskové zprávě jsme čtenáře lákali na významné akce v České republice, kde na pomyslném vrcholu bylo Mistrovství Evropy v Brně.  "No a my doufáme a zároveň slibujeme, že se pokusíme připravit se přes zimu tak, aby třeba někdo od nás stál na startu těchto závodů. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete fandit!" 

A dnes můžeme s radostí oznámit, že obě dvě naše závodnice v juniorské kategorii nebudou na Mistrovství Evropy chybět. 

V sobotu 27. července v 10 hodin tak budou na startovní čáře stát Zuzka s Majdou (na fotografii zleva) z ADASTRA Cycling Teamu.  

"Podle toho, co obě holky obětovaly přípravě, vím, že na trati nechají úplně všechno a porvou se o co nejlepší výsledek." ´je přesvědčen jejich trenér. Ve hře je totiž i nominace na srpnové Mistrovství světa v Kanadě.     

holky už okusily trať v Brně : 

print Formát pro tisk

Komentáře


icon , - odpovědět
avatar
Super 9 budeme, jako vždy držet oběma palečky 1