Kategorie: Aktuálně z oddílu

Tři závodníky z ADASTRA Cycling Teamu čeká zahraniční vrchol XCO sezóny.

Tři závodníky z ADASTRA Cycling Teamu čeká zahraniční vrchol XCO sezóny.

Poslední srpnová dekáda bude vrcholem Cross Country sezony hned pro tři naše členy. Svými výkony si během sezony zaslouženě vybojovali nominace na Mistrovství Evropy či Mistrovství světa.  ...

Poslední srpnová dekáda bude vrcholem Cross Country sezony hned pro tři naše členy. Svými výkony si během sezony zaslouženě vybojovali nominace na Mistrovství Evropy či Mistrovství světa. 

Aneta Novotná a Filip Jech budou reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy, které se uskuteční příští týden ve vysokohorském italském středisku Pila v nadmořské výšce 2000 m.n.m.

Aneta a Filip budou reprezentovat v kategorii U17 a čeká je následující program:

20.8. úterý                        ITT (Individual Time Trial) - zde se nerozdělují medaile, slouží k určení startovního roštu do dalších závodů

21.8. středa                      XCR (Team Realy) – závod tříčlenných štafet, Anetu a Fílu doplní Matyáš Fiala z týmu ČEZ Tábor. Aktuálně asi nejsilnější sestava, jakou mohla ČR do bojů vyslat!

22.8. čtvrtek                    XCE (Eliminator) – head to head krátký závod čtveřic, kdy dva nejlepší z každé rozjížďky postupují pavoukem až do finále.

24.8. sobota                     XCO (Cross Country Olympic) – individuální závod na horských kolech

Průběh závodů a výsledky bude možno sledovat na webu http://www.uec.ch/en/event/101/2019-uec-mtb-youth-european-championships

 

 

Magdalena Mišoňová již závodí za kategorii juniorek (U19) a čeká jí Mistrovství světa v kanadském středisku Mont Saint-Anne. Mont Saint-Anne je každoroční tradiční zastávkou kolotoče Světových pohárů XCO a říká se, že je to zřejmě nejtěžší trať, a to jak směrem nahoru, tak i směrem dolů. Pro Majdu nastane den D:

29.8. čtvrtek                    XCO (Cross Country Olympic) – individuální závod na horských kolech

Průběh závodů a výsledky bude možno sledovat na webu http://www.velirium.com/en/

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.