Kategorie: Aktuálně z oddílu

Ocenění nejlepších sportovců Klecan 2019

Ocenění nejlepších sportovců Klecan 2019

12.února 2020 se na klecanské radnici sešla hromada sportovců, aby převzali z rukou starosty bc. Daniela Dvořáka ocenění starosty Města Klecany pro nejlepší sportovce obce roku 2019. ...

12.února 2020 se na klecanské radnici sešla hromada sportovců, aby převzali z rukou starosty bc. Daniela Dvořáka ocenění starosty Města Klecany pro nejlepší sportovce obce roku 2019.

Sportovci zaplnili celý sál radnice a my jsme měli tu čest se této milé akce zúčastnit.

Oceněno bylo 11 sportovců, své zástupce měl klecanský oddíl lukostřelby, biatlonu, zastoupeni byli zástupci fotbalu a futsalu, ale také třeba "areal sports", což je ve volném překladu "akrobacie na šálách".

Náš klub reprezentovala Linda Jechová jako vítězka Českého Poháru 2019 v paralelních disciplínách ve snowboardingu a na samý závěr večera starosta předal ocenění Filipovi Jechovi za titul Mistra ČR v cyklokrosu a "double" vítězství v Českém poháru na horských kolech i v cyklokrosu 2019.

Děkujeme Klecanům za podporu našeho klubu a přála bych všem sportovcům, aby si je jejich domovské obce hýčkaly tak, jako to činí Klecany :-)

(mj)

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.