Kategorie: Aktuálně z oddílu

Nová kola od sponzora pro naše nadějné bikerky

Nová kola od sponzora pro naše nadějné bikerky

V uplynulých dnech byli téměř všichni členové cyklistického oddílu ADASTRA Cycling Team svědky mimořádné a výjimečné události.  ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDR. JAROSLAV HOŠEK FINANCOVALA POŘÍZENÍ NOVÝCH HORSKÝCH KOL PRO ANETU NOVOTNOU A Z ...

V uplynulých dnech byli téměř všichni členové cyklistického oddílu ADASTRA Cycling Team svědky mimořádné a výjimečné události. 

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDR. JAROSLAV HOŠEK FINANCOVALA POŘÍZENÍ NOVÝCH HORSKÝCH KOL PRO ANETU NOVOTNOU A ZUZANU KADLECOVOU Z ADASTRA CYCLING TEAM.

Obě dvě bajkerky již svými výkony prokázaly svůj talent, kdy získaly tituly Mistra České republiky v Cross Country a vyhrály Český pohár v XCO. Obě dvě pravidelně reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích a jsou medailistkami z Mistrovství Evropy.

Účelem darování je pomoci nadějným cyklistkám v jejich další kariéře.

„Především bych však chtěl, aby hlavně ti malí, kteří se v oddíle nadšeně vrhají do cyklistiky a s obdivem vzhlížejí k těm starším a úspěšným viděli, že není nedostižným snem, že úspěšný rider obdrží sponzorskou pomoc“ dodal při předávání kol pan Jaroslav Hošek. Malý začínající bajker tak na vlastní oči mohl vidět, že i jeho, dle slov pana Hoška „by mohlo třeba někdy v budoucnu potkat štěstí. Bude-li skvělým riderem, možná se najde někdo, kdo mu pomůže“

 

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.